Bursa Belediyesi Memur Alımı İlanları İle Güncel Personel Alınacak

Kamu personel ilanları kapsamı içinde yayınlanmış olan bilgiler içinde Bursa belediyesi başkanlığı KPSS'siz memur alımı ile beraber Turizm pazarlama personeli alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 24.10.2021, 10:50 26.10.2021, 08:47
Bursa Belediyesi Memur Alımı İlanları İle Güncel Personel Alınacak

Bursa ili İnegöl belediyesi başkanlığı için açıklanmış olan ilanlara iş başvurusu yapmak isteyenlerin Turizm bölümü mezunu olmaları, başvuru tarihi itibari ile 40 yaşından büyük olmaları ve vardiyalı çalışma sistemine uygun olmaları gerekiyor.


BURSA BELEDİYESİ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Turizm pazarlama görevlisi alımı son başvuru tarihi 26.10.2021 olarak açıklandı.

•    Başvuru işlemleri için bütün vatandaşların kuruma aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollaması gerekiyor.

•    personelhizmetleri@inegol.bel.tr


BELEDİYE MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu memur alımı için çalışmak isteyenlerin en az bir yabancı dil bilmesi, Türk vatandaşı olması ve faaliyetler kapsamında yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlaması gerekiyor.

2.    Kamu işçi alımı için yayını gerçekleştirilen ilanlar için başvuru yapmak isteyenlerin ortaya çıkan bulguların aksiyonlarının takibinin ve kontrolünün sağlanmasını yapmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve otel işletmeciliği konularında bilgi sahibi olmaları gerekiyor.

3.    Görev almak isteyenlerin kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yurtdışı turizm fuar organizasyonlarında deneyim sahibi olmaları gerekmekte.

4.    Güncel iş ilanları için iş başvurusu yapacak olanların tercihen belediye mevzuatına hakim olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve üniversitelerin 4 yıllık Turizm işletmeciliği, işletme ve pazarlama bölümünden mezun olmaları gerekmekte.

5.    Son dakika ilanlar için adayların İnegöl ve Bursa’nın turizm değerleri hakkında bilgili olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı