Bursa Belediyesi KPSS Şartsız 15 İşçi Alımı İlanı

Bursa Belediyesi tarafından yayımlanan bir ilana herhangi bir eğitim ve sınav şartı aranmaksızın işçi alımı yapıldığı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 15.09.2019, 08:15 15.09.2019, 12:27
Bursa Belediyesi KPSS Şartsız 15 İşçi Alımı İlanı

Türkiye genelinde  yayımlanan ve çok çeşitli unvanlar ile fazla sayıda kontenjan barındırdığı için istihdam süreçleri kapsamında en fazla tercih edilen ve adaylar tarafından yeni ilanların yayımlanması en çok beklenen istihdam ilanları belediyelere ait oluyor.

Yayımlanan ilanlarda yer alan her bilginin kıymetli olduğu bu süreçlerde, iş başvurusu yapacak olan adaylardan talep edilen özel şartlar ise kurum içi hizmet birimleri ve insan kaynakları departmanı tarafından ciddiyetle tespit ediliyor.

Bu usul dahilinde yayımlanan son ilanlarda yer alan bir istihdam ilanına göre bir belediyenin daha personel alımı işçi alımı yaptığı ilan edilmektedir.

Bahsi geçe ilanda yer alan bilgilere Bursa iş ilanları kategorisinden Bursa Belediyesi işçi alımı ilanı olarak kayıtlara geçen ve merkezi istihdam merkezi olarak da Osmangazi Belediyesi personel alımı olarak çıkılan ilana başvurular için son bir gün kalmıştır.

Başvuru yapacak olan adayların toplamda 15 kişi olarak açılan kontenjanlarda istihdam edileceği belirtilirken; adayların aynı zamanda İşçi unvanı ile Şoför, Toplayıcı, Mevkici gibi unvanlar dahilinde görevlendirileceği bildirilmektedir.

Emekli olmayan, erkek vatandaşların başvuru yapabilecekleri Bursa İşçi alımı ilanları için en geç 16.9.2019 tarihine kadar başvuruların belediye binasına teslim edilmesi gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Osman üçlüBaşvuru 2 yıl önce
Başvuru yaptık hiçbir bildiri yapılmadı geri