Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Mezunu Alımı

Kamu kurumu bünyesine kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan memur alımı iş ilanları bilgilerinde Bursa Test ve Analiz Laboratuvar merkezi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Mezunu Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 17.03.2021, 08:49 18.03.2021, 00:11
Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Mezunu Alımı

Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Mezunu Alımı

Kamu kurumu bünyesine kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan memur alımı iş ilanları bilgilerinde Bursa Test ve Analiz Laboratuvar merkezi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Mezunu Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bursa Test ve Analiz Laboratuvar merkezi İlanı son başvuru tarihi 19.3.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı olan İŞKUR link üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005930334

Aşağıda yayınlanmış olan resmi ilanın belgelerin görüntüleri bulunmakta. Lütfen bu belgeleri dikkatlice inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Laboratuvar merkezi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Laboratuvar merkezi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Laboratuvar merkezi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Laboratuvar merkezi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Laboratuvar merkezi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Laboratuvar merkezi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Laboratuvar merkezi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Laboratuvar merkezi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Laboratuvar merkezi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Laboratuvar merkezi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Laboratuvar merkezi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Laboratuvar merkezi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Laboratuvar merkezi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Laboratuvar merkezi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Laboratuvar merkezi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir tanesi de forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)