Büro İşçisi Alımı KPSS Şartı Yok

KPSS şartı istenmeden kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde Tekirdağ Kapaklı belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 21.04.2021, 02:24 22.04.2021, 10:28
Büro İşçisi Alımı KPSS Şartı Yok

Büro İşçisi Alımı KPSS Şartı Yok

KPSS şartı istenmeden kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde Tekirdağ Kapaklı belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kapaklı belediyesi ilanı son başvuru tarihi 25.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kapaklı KPSS’siz Büro işçisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)