Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı

SYDV Personel Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Burdur Tefenni Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine 1 adet Büro Görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 26.11.2020, 00:16 26.11.2020, 14:38
Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı

Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı

SYDV Personel Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Burdur Tefenni Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine 1 adet Büro Görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı ilanı son başvuru tarihi 29.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen kişilerin aşağıdaki link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Burdur Tefenni SYDV Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Burdur Tefenni SYDV Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Burdur Tefenni SYDV Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Burdur Tefenni SYDV Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Burdur Tefenni SYDV Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Burdur Tefenni SYDV Personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Burdur Tefenni SYDV Personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Burdur Tefenni SYDV Personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)