Burdur Tefenni Sosyal Hizmetler Büro Memuru Alımı

Büro memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Burdur Tefenni Sosyal hizmetler ve Yardımlaşma Vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 15.01.2021, 00:00 16.01.2021, 12:28
Burdur Tefenni Sosyal Hizmetler Büro Memuru Alımı

Burdur Tefenni Sosyal Hizmetler Büro Memuru Alımı

Büro memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Burdur Tefenni Sosyal hizmetler ve Yardımlaşma Vakfı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet büro personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Burdur Tefenni Büro görevlisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 19.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinde e devlet girişi ile başvuru yapmaları gerekiyor.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Burdur Tefenni Büro görevlisi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)