Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Bülent Ecevit Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Acil Bakım Teknikeri alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 30.10.2020, 09:33 31.10.2020, 10:41
Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Bülent Ecevit Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Acil Bakım Teknikeri alımı yapacağını açıkladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanı son başvuru tarihi 2.11.2020 olarak açıklandı.

Başvuracak olan adayların  https://w3.beun.edu.tr/ sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Resmi ilan linki aşağıdadır

https://www.ilan.gov.tr/ilan/682817/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/zonguldak-bulent-ecevit-universitesi-sozlesmeli-personel-alim-ilani

MEZUNİYET ŞARTLARI

1. Acil Bakım Teknikerliği bölümü

2. Acil Yardım Teknikerliği bölümü

3. Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği bölümü

4. Paramedik, AcilYardım bölümü

5. Ambulans ve AcilBakım bölümü

6. İlk ve Acil Yardım önlisans programlarının birinden mezun olmak.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Bülent Ecevit Üniversitesi Acil Bakım Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)