Bozok Üniversitesi Engelli İşçi Alımı Yapacak

Yozgat Bozok Üniversitesi tarafından yayınlanan ilanda engelli işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 04.03.2020, 09:20
Bozok Üniversitesi Engelli İşçi Alımı Yapacak

Alım Yapılacak Pozisyon

Yozgat Bozok Üniversitesi İŞKUR aracılığıyla engelli temizlik görevlisi alımı yapacak. Bu kadro için sadece 1 kişilik yer açılmıştır. 

Başvuru Şartları 

Başvuru yapacak adayların en az %40 engelli olduklarını belgeleyen bir sağlık raporuna sahip olmaları gerekmektedir. Adayların en az lise mezunu olmaları istenmektedir. 18 yaşını tamamlamış ve 36 yaşından da gün almamış adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapan her adayın hijyen belgesine sahip olması zorunludur. Kamu haklarından mahrum olan adayların başvuruları da kabul edilmeyecektir.

Başvurular 9 Mart 2020 tarihine kadar yapılabilecektir. İlan İŞKUR üzerinden yayınlandığı için başvurular da bu kanal üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapan adayların incelemeleri yapılacak ve gerekli şartları sağladığı tespit edilenler 19 Mart tarihinde yapılacak kuraya dahil edilecektir. Kurada ismi belirlenen adaylar mülakata davet edilecektir. Mülakata girmeye hak kazanan adaylar Yozgat Bozok Üniversitesi’nin internet sayfasından ilan edilecektir. Dolayısıyla adayların bu sayfayı takip etmeleri gereklidir. Adaylara ilave olarak herhangi bir tebligat yapılmayacaktır.

Mülakat sınavlarının sonuçlarının açıklanması ile birlikte 3 günlük itiraz hakkı süresi vardır. Bu itirazların sonuçlarının kesinleşmesi ile birlikte kazanan aday görevine başlayacaktır. Kazanan aday daimi statüde belirsiz süreli iş sözleşmesi ile istihdam edilecektir. Dolayısıyla iş güvencesinin olacağını ifade etmek gerekir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mahmut söyler 6 ay önce
Alımlardan yararlanmak istiyorum %70 raporum var.
Saygılarımla