BOTAŞ Kurumu İtfaiyeci Alımı Yapacak

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda BOTAŞ, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 16 adet İtfaiyeci alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 26.01.2021, 13:26
BOTAŞ Kurumu İtfaiyeci Alımı Yapacak

BOTAŞ Kurumu İtfaiyeci Alımı Yapacak

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda BOTAŞ, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 16 adet İtfaiyeci alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci alımı ilanı son başvuru tarihi 29.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız.

Daha sonra İŞ ARAMA kısmında İŞ İLANLARI kısmına gidiniz ve İŞ YERİ ÜNVANI bölümüne BOTAŞ BORU yazın ve MESLEK kısmına da İTFAİYECİ yazdıktan sonra ARA butonuna basınız.

Aşağıda bulunan fotoğraflara bakarak yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. BOTAŞ 16 adet İtfaiyeci ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)