BOTAŞ BORU HATLARI 154 DAİMİ İŞÇİ ALACAK

BOTAŞ BORU HATLARI A.Ş. 31.12.2019-06.01.2020 tarihleri arasında toplam 154 daimi işçi başvurularını alacak. Son başvuru süresi daha önce 04 Ocak olarak belirtilen BOTAŞ başvurusu 6 Ocak tarihine kadar uzatıldı.

Kamu Personeli Alımı 30.12.2019, 12:37 05.01.2020, 21:16
BOTAŞ BORU HATLARI 154 DAİMİ İŞÇİ ALACAK

Yayımlanan ilana göre kadroya alınacak kişilerin 30 gün deneme süreleri olacak. Bu deneme sürelerini başarıyla tamamlayanlar kadroya alınacak. Ancak yaş olarak 35 yaşını aşmamış kişilerin tercih edilecektir. Alınacak işçilerin 3 yıl boyunca başka bir kuruma geçişleri gerçekleştirilmeyecektir.

Enerji sektöründe bayrağı taşıyan kuruluşumuz olan BOTAŞ, iş arayan vatandaşlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri ve alanlarında uzmanlaşmaları için her zaman destekte bulunan BOTAŞ, maddi gelir anlamında da tercih edilmektedir.

İlana göre alınacak kadrolar   lisans, ön lisans düzeyindedir. İstenen KPSS puanının en az 60 olması gerektiği bilgisine ulaşıldı. Türkiye'nin birçok ilinde yapılacak olan alımlar, genellikle mühendis, teknisyen ve uzman yardımcısı pozisyonlarında gerçekleştirilecektir.

Çalışanlar maaşlarına ek olarak ikramiye, yabancı dil tazminatı, primler ve ödül gibi maddi destekler verilmekte ve bunlarla beraber kreş, yemek, sağlık, giyim ve ulaşım gibi sosyal olanaklar sağlamaktadır. Adana, İstanbul, Kırklareli, Samsun, Ankara ve Tekirdağ’da bulunan işletmelerde sosyal tesisler vardır.

Online başvuru yapmak için işkur eşube ye girmeniz gerekmektedir. https://esube.iskur.gov.tr/

BOTAŞ BORU HATLARI A.Ş. ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar (2)
Mete 1 yıl önce
Teşekkür ederim
Murat 1 yıl önce
Bu nihai listeye girenler ne yapacak belge vs var mı ne yapacaklar