Bornova Belediyesi 5 Daimi ve Tam Süreli Tesis Görevlisi Alımı

En az lise mezunu Belediye 5 daimi ve tam süreli tesis görevlisi alım ilanı yayınladı. Başvurular 21 Eylül 2018 tarihinde son bulacaktır. İlan içerik ve detaylar haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 19.09.2018, 15:54
Bornova Belediyesi 5 Daimi ve Tam Süreli Tesis Görevlisi Alımı

İzmir Bornova Belediye Başkanlığına istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 3 kişi tesis görevlisi, 1 kişi antrenör ve 1 kişi kanun sanatçısı alımı yapılacaktır. Alınacaklar daimi ve tam süreli olarak yerleştirilecektir.

Tesis Görevlisi 3 kişi için öğrenim durumu belirtilmemiş olarak ilan yayınlanmıştır. Ancak Türkiye Basketbol federasyona bağlı liglerde oyuncu olarak görev yapmış olmak şartı aranmaktadır. Görev yaptığını Gençlik Spor Müdürlüğünden alınacak belge ile belgelendirmesi gerekmektedir.

Antrenör 1 kişi için üniversitelerin beden eğitimi spor yüksekokullarının antrenörlük bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilir. (Tercihen Basketbol branşı olması gerekmektedir.)

Kanun Sanatçısı 1 kişi için en az lise mezunu olması gerekmektedir. Kültür ve Turizm Bakanlığı devlet opera ve balesi bünyesinde kanun çaldığını belgelemesi gerekmektedir.

Başvurular İzmir Bornova Belediyesi ek hizmet binasında bulunan adrese şahsen 21 Eylül 2018 mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

İzmir Bornova Belediye Başkanlığı 5 tesis görevlisi alım kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)