Boğaziçi Peyzaj Hizmetler Kurumu Mali İşler Kamu Memuru Alımı

Güncel kamu memur alımı ilanları ile beraber yayını gerçekleştirilen personel alımı bilgilerinde İstanbul büyükşehir belediyesi BİMTAŞ kuruluşuna 2 adet mali işler personeli alınacak.

Kamu Personeli Alımı 15.10.2021, 00:19 16.10.2021, 00:14
Boğaziçi Peyzaj Hizmetler Kurumu Mali İşler Kamu Memuru Alımı

KPSS şartsız memur alımı ilanları kapsamında çalışmak için başvuru yapacakların maliye bölümü mezunu olmaları ve diğer şartları taşımaları gerekiyor.


 BİMTAŞ KAMU MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Maliye işleri görevlisi alımı son başvuru tarihi 16.10.2021 olarak açıklandı.

Muhasebe personeli alımı için başvurular aşağıda bulunan İBB kariyer sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


BELEDİYE PERSONEL ALIMI İŞ İLANLARI BAŞVURU ŞARTLARI


İstanbul belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde başvuru yapacak olanların ETA, LUCA gibi muhasebe programlarını bilmeleri, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve üniversitelerin maliye bölümü mezunu olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı için görev almak isteyen adayların finansal raporlama konularında bilgi sahibi olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve finansal kontrol konuları hakkında tecrübe sahibi olmaları gerekiyor.

Başvuru işlemi yapmak isteyen vatandaşların muhasebe alanında deneyim sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve sorumluluk sahibi olmaları gerekmekte.

kamu-ilan


Bütün bay ve bayan adayların iktisat, maliye ve ekonometri konuları hakkında bilgili olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Belediye iş ilanları için çalışmak isteyen şahısların Microsoft Office programları olan Word ve Excel gibi programları çok iyi derecede kullanıyor olması ve ş birliği ve ekip çalışmasına yatkın olmaları ayrıca herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı