Bingöl ve Ordu SYDV 14 Kamu Personeli Alımı

Bingöl Karlıova ve Ordu Altınordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlıkları İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile 14 kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 17.01.2019, 14:00 17.01.2019, 16:22
Bingöl ve Ordu SYDV 14 Kamu Personeli Alımı

Karlıova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ( Bingöl ) 18 / 45 Yaş arası bayan 5 kişi temizlik elemanı alınacaktır. Kamu personeli alımı başvuru yapacak olan bayan adayların temizlik işlerinde çalışmasına bir engelinin bulunmaması, ev ve kişisel temizlik işlerinde çalışmayı taahhüt imzalayarak onaylaması şartı vardır. SYDV personel alımına başvuru yapacak adayların Karlı ova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı Başkanlığına 28 Ocak 2019 Tarihine kadar Şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Altınordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ( Ordu ) Temiz evim projesi kapsamında Lise ve dengi okul mezunu yaşlı ve engelli ailelerin bakımı ve ev temizlik işlerinde çalıştırılacak 9 kişi SYDV personel alımı yapılmaktadır. Personel alımına başvuru yapacakların engelli ve yaşlı bakım sertifika sahibi olması tercih sebebi olarak açıklanmıştır. Başvurular başlamış olup adayların en geç 21 Ocak 2019 tarihine kadar şahsen Altınordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına başvuru yapması gerekmektedir.

Karlı ova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı ilan metni için tıklayınız.

Altınordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)