Bingöl Üniversitesi 5 Akademik Personel Alımı İlan Etti

Üniversitelerin bünyesinde eğitimci kadrolardaki eksikliğin giderilmesi amacı ile çıkılan alım ilanlarına Bingöl Üniversitesinden bir yenişe daha eklendi.

Kamu Personeli Alımı 29.04.2019, 09:10
Bingöl Üniversitesi 5 Akademik Personel Alımı İlan Etti

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile ilgili vatandaşlara ve adaylara duyurulan üniversiteler bünyesindeki akademik kadroların eksik kalmaması içilen çıkılan alım ilanını gösterir belgelerde yer alan bilgilere göre Bingöl Üniversitesi akademik personel alımı yaptığını duyurdu.

Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre Bingöl Üniversitesi bünyesinde 5 farklı birime, birer kişi olarak toplamda 5 akademik personel alınacaktır.

Bingöl Sosyal Bilimler MYO Hukuk; Adalet bölümüne 1 akademisyen, Bingöl Sosyal Bilimler MYO Seyahat Turizm ve Eğlence Hizm. Turist Rehberliği bölümüne 1 akademisyen, Bingöl Teknik Bilimler MYO Bitkisel ve Hayvansal Üretim Tarla Bitkileri, Elektrik ve Enerji ve ayrıca Solhan Sağlık Hizmetleri MYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Odyometri alanına birer akademisyen alımı yapılacaktır.

Adayların ilanda yer alan özel şartları haiz olması gerekmekte olup; bütün adaylar Öğretim Görevlisi unvanı ve 6. Dereceden olmak koşulu ile istihdam edilecektir.

İlgili adayların başvurularını şahsen veya posta ile en geç 30.4.2019 mesai bitimine kadar ilgili enstitülere iletmeleri gerekmektedir.

Bingöl Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)