Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 3 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

Resmi Gazete’ de yayımlanan ilana göre Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında istihdam edilmek üzere KPSS’li ve KPSS şartsız sözleşmeli kamu personeli alımı yapmaktadır. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 23.10.2019, 09:41 23.10.2019, 13:29
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 3 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

Yayımlanan ilana göre Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere farklı pozisyonlarda KPSS’li ve KPSS şartsız sözleşmeli kamu personeli alımı yapacağı ilan edilmiştir.

Başvurular başlamış olup 6 Kasım 2019 tarihinde sona ereceği duyuruldu. Başvuracaklar 6 Kasım tarihine kadar Sanayi Bakanlığının resmi web sitesi www.sanayi.gov.tr adresinden (Başvuru Formunu) eksiksiz şekilde doldurmaları gerekmektedir. Başvurular mesai saatleri içerisinde kabul edilmektedir.

Sanayi Bakanlığı kadro dağılımı; 1 kişi Bilgi Güvenliği Uzamanı, 1 Kişi Sistem Uzmanı ve 1kişi Yazılım Uzmanı olarak 3 kişi sözleşmeli kamu personeli alımı istihdam edileceği ilan etmiştir.

Şartlar arasında; Dört yıllık fakültelerin yazılım mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, endüstri mühendisliği ve elektrik mühendisliği bölümlerinden mezun veya Yükseköğretim Kurulunca yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar.

Aşağıda verilen başvuru kılavuzunu detaylı bir şekilde incelemeniz ve son başvuru tarihi olan 6 Kasım 2019 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde başvuru formunu eksizsiz doldurarak başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir.

Sanayi Bakanlığı başvuru kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)