Bilecik Üniversitesi KPSS'siz 40 Sürekli İşçi Alımı Yapacak!

Resmi Gazete'de yayımlanan alım ilanlarına bir yenisi daha eklendi. İlana göre Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 40 tane sürekli işçi alımı yapacak. Alımlar, 7 farklı unvanda yapılacakken engelli vatandaşlar için de sevindirici haber geldi. Yayımlanan ilana göre 40 adaydan 4 tanesi engelli personel istihdamı bünyesinde hizmet verecek. İşte Şeyh Edebali Üniversitesi 40 tane sürekli işçi alım başvuru şartları ve başvuru tarihleri.

Kamu Personeli Alımı 27.09.2019, 01:15 27.09.2019, 10:25
Bilecik Üniversitesi KPSS'siz 40 Sürekli İşçi Alımı Yapacak!

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel istihdamı devam ediyor. Yayımlanan duyurular ve yeni gelişmeler iş arayan vatandaşlara büyük mutluluk veriyor. Yayımlanan her ilan an be an sitemizde yer alırken bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylara da yol göseriyor. Vatandaşı mutlu eden ilanlardan biri de 27 Eylül tarihinde yayımlandı. Yayımlanan ilana göre Şeyh Edebali Üniversitesi 40 tane sürekli işçi alımı için gerekli çalışmaları başlattı.

Alımı yapılacak işçilerin statüsü sürekli olacakken kadro dağılımı da belli oldu. Alınacak personellerden 23 hizmetli, 5 güvenlik görevlisi, 2 tarım işçisi, 2 bahçivan, 1 makina teknisyeni, 2 şoför, 1 kameraman ve 4 tanesi de engelli hizmetli personel olmak üzere toplam 40 kişi istihdam edilecek.

Hizmetli kadrosunda işe başlayacak adaylarda aranan şartlar en az ilkokul mezunu 18-40 yaş arasında olma iken güvenlik görevlisi olma şartı ise özel güvenlik kimlik kartına sahip olup lise mezunu olmaktır. Tarım işçisi alım şartı da hizmetli kadrosuyla aynıdır. En az ilkokul mezunu olma şartını taşıyan aday personel tarım işçisi olarak istihdam edilecektir.

Bahçivan alımında ise en az ilkokul mezunu, traktör ehliyetine sahip olma ve Peyzaj Planlama, Bitkisel Tasarım ve Peyzaj Uzmanlığı" sertifikalarından birine sahip olmak veya MEB onaylı “Bahçıvanlık sertifikası”, “Ağaç Kesimi ve Boylama sertifikası” belgelerinden birine sahip olma şartı yer almaktadır.

Makina teknisyeni için en az lise mezunu olma ve meslek lisesi Makine bölümlerinin Bilgisayarlı Makine İmalatı alanından mezun olma şartı yer alıyor. Deneyim şartının arandığı kadroda başvuracak adayın deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirme zorunluluğu bulunmaktadır.

Şoför pozisyonuna başvurmak için En az 10 yıllık Şoför olarak çalışma deneyimi ile SRC2-SRC4 ile E sınıfı ehliyet bulundurma şartları yer alırken engelli hizmetli personeli için en az ilkokul mezunu 18-40 yaş arasında olma şartı bulunmaktadır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılacağı ilanda, daha sonra duyurulan listede yer alan adaylar istenen belgeleri 08/10/2019 09/10/2019 tarihleri saat 09:00-16:00 arasında Bahçelievler Mahallesi Abdülhamit Han Bulvarı 11230 Merkez/BİLECİK adresinde bulunan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İdari ve Mali İşler Dairesi Toplantı Salonuna teslim etmeleri gerekecektir.

Kura tarihlerinin de yayımlandığı ilanda, kuralar 10/10/2019 tarihinde saat 10:30' da Bahçelievler Mahallesi Abdülhamit Han Bulvarı 11230 Merkez/BİLECİK adresindeki Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Kapalı Spor salonunda yapılacaktır. Mülakat tarihleri ise daha sonra üniversitenin internet sitesinden duyurulacaktır.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 40 tane sürekli işçi alım duyurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)