Bilecik Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alıyor

Bilecik Belediyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı işçi alımı yapılacağı bilgisi ilan edildi ve adayların bilgisine tüm detaylar sunuldu.

Kamu Personeli Alımı 05.09.2019, 08:05 05.09.2019, 11:23
Bilecik Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alıyor

Aracı kurumlar vasıtası ile birlikte yayımlanan ilanlar sayesinde her geçen gün iş arayan vatandaşlar ile işveren kurumlar buluşmaya ve ülke genlinde arttırılması amaçlanan istihdam sayılarının artmasına devam ediyor.

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre belediyelerin ve ilçe belediyelerinin gerekli gördükleri pozisyonlar için istihdam sayılarını arttırdığı gözlemleniyor. Söz konusu istihdamlar ise aracı kurumların resmi sayfalarında yayımlanıyor.

Bilecik Belediyesi İşçi Alıyor

İlanlarda verilen kurum bilgileri uyarınca anlaşıldığı üzere, yayımlanan son ilanlar ile birlikte Bilecik Belediyesinin personel alımı yaptığı açıklandı. Alımları ise Bilecik merkez belediyesine bağlı olan Vezirhan Belediyesine yapılacağı ilan edildi.

Unvan ve Kontenjan

Vezirhan Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı için verilen unvan ve kontenjan bilgilerinde yer alan ifadelere göre; alımların 2 kişilik kontenjan ile sınırlandırılması şartı ile Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi unvanı ile yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şartları ve Süreci

Vezirhan Belediyesi Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olmaları koşulu aranırken, aynı zamanda adayların bahsi geçen ilanı takip etmeleri için gerekli olan İŞKUR iş ilanı takip numarası için 00005138935 numarası verilmiştir.

Başvuru yapacak olan adayların 9.9.2019 tarihine kadar vakti olurken, ilgili personel alımı sonuçları ise 17.09.2019 tarihinde saat 14:00'de Vezirhan Belediye Başkanlığı'nda yapılacak olan kura çekimi ile belli olacaktır. Kurada seçilenler ise; 18.09.2019 tarihinde mülakata alınacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)