Beyoğlu'nda Lise ve İlkokul Mezunu 12 Daimi İşçi Alınacak

Beyoğlu Dönüşüm Konut İmar Plan Turizm San. Tic. A.Ş tarafından kurum dışı kamu işçisi alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre hem lise mezunu hem ilkokul mezunu 12 daimi personel alımı gerçekleştirilecek. İşte daimi personel alımının detayları.

Kamu Personeli Alımı 21.09.2019, 10:47 22.09.2019, 00:33
Beyoğlu'nda Lise ve İlkokul Mezunu 12 Daimi İşçi Alınacak

Belediye şirketleri ve kamu tüzel kişiliğine sahip devlete ait şirketler kurum dışı kamu işçisi istihdam ederek kamu hizmetlerini aksatmadan sürdürmektedirler. Her dönem belli başlı kamu işçisi istihdamı sağlamak için şirketler alım ilanı yayınlar. Bu ilanlardan birisi de Beyoğlu Dönüşüm Konut İmar Plan Turizm San. Tic. A.Ş tarafından kurum dışı kamu işçisi alım ilanıdır. Yapılan açıklamada 12 daimi personel alımı yapılacak.

Yayınlanan ilana göre alımı yapılacak unvanı temizlik görevlisi olan 12 personel için şartlara bakıldığında, işitme, görme ve zihinsel engeli bulunmayacak. İlkokul veya lise mezunların başvurabileceği ilanda bir diğer şart aday personelin başvurabilmesi için askerliğini yapmış olma şartı yer almaktadır. İlan metnine göre askerliğini tecil ettiren aday personeller şartları sağlamadığı için ilana başvuruda bulunamayacaklar.

Alınacak 12 personel, günde 7,5 saat mesai yapacakken Beyoğlu ilçe sınırları içerisinde temizlik, katı atık toplama ve süpürme görevlerinde bulunacak. 

Son başvuru tarihi 13.10.2019 olan ilan için mülakat yeri Sütlüce Mah. Halıcıoğlu Yanyol Cad. Bademlik Mevkii Beyoğlu/İstanbul olarak ifade edildi.

12 Daimi İşçi Alım duyurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)