Beyoğlu Belediyesi Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı

Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanında Beyoğlu Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 10 adet Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 14.11.2020, 16:09
Beyoğlu Belediyesi Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı

Beyoğlu Belediyesi Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı

Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı yapılması içiniş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanında Beyoğlu Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 10 adet Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beyoğlu Belediyesi Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı ilanı son başvuru tarihi 17.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların info@beyogludonusum.com.tr mail adresine özgeçmiş göndermeleri gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kadrolu Ağır Vasıta Şoförü alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)