Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı

Düz Memur Alımı yapılması için kamu personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda istanbul iş ilanları özelinde Beyoğlu Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 Düz Memur alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 16.12.2020, 10:19
Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı

Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı

Düz Memur Alımı yapılması için kamu personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda istanbul iş ilanları özelinde Beyoğlu Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 Düz Memur alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı ilanına başvuru tarihi 28.12.2020 tarihinde başlayacak ve 04.1.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan adrese  şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Beyoğlu Belediye Başkanlığı, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü,Şahkulu Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:121 Beyoğlu - İSTANBUL 

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Beyoğlu Belediyesi Düz Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Beyoğlu Belediyesi Düz Memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Beyoğlu Belediyesi Düz Memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Beyoğlu Belediyesi Düz Memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)