Beykoz Belediyesi Memur Alımı

Belediye başkanlığı bünyesine personel alımı yapmak için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Beykoz Belediyesi Başkanlığı kendi biriminde görevlendirilmek üzere 4 adet Müfettiş yardımcısı alımı gerçekleştirecektir.

Kamu Personeli Alımı 03.12.2020, 16:43
Beykoz Belediyesi Memur Alımı

Beykoz Belediyesi Memur Alımı

Belediye başkanlığı bünyesine personel alımı yapmak için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Beykoz Belediyesi Başkanlığı kendi biriminde görevlendirilmek üzere 4 adet Müfettiş yardımcısı alımı gerçekleştirecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı alımı ilanı başvuru tarihi 23.11.2020 tarihinde başlayacak ve 7.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuruda bulunacak bütün adayların 35 yaşını doldurmamış olmaalrı gerekiyor.

Başvuran adayların 2019 ve 2020 yıllarında yapılan KPSS sınavlarından KPSS P31 veya KPSS P48 puan türlerinin birinden en az 70 puan almış olması gerekiyor.

Başvuruda bulunmak isteyn bütün kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Beykoz Belediye Başkanlığı Teftiş Kurulu Müdürlüğü Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Cad. No:43 Beykoz - İSTANBUL

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Beykoz Belediyesi Müfettiş yardımcısı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)