Beton Parke Ve Bordür Taşı Personeli Alımı

Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Zonguldak Filyos Belediye başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 adet Beton Parke Ve Bordür Taşı Personeli Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 19.02.2021, 00:44
Beton Parke Ve Bordür Taşı Personeli Alımı

Beton Parke Ve Bordür Taşı Personeli Alımı

Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Zonguldak Filyos Belediye başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 adet Beton Parke Ve Bordür Taşı Personeli Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Zonguldak Filyos Belediyesi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 25.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Filyos belediyesi başkanlığına şahsen başvuru yapması gerekiyor.

İrtibat Kişisi: Şenol HALATCI

Telefon Bilgisi. 0 536 509 96 12

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Beton Parke ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Beton Parke ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Beton Parke ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Beton Parke ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Beton Parke ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Beton Parke ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Beton Parke ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Beton Parke ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Beton Parke ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Beton Parke ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Beton Parke ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Beton Parke ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Beton Parke ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Beton Parke ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Beton Parke ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Beton Parke ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)