Besot Manisa Ulaşım Hizmetleri Kurumu Kamu Memur Alımı Yapacak

Ulaşım hizmetleri kuruluşu için yayınlanmış olan duyurularda kamu Güncel memur alımı yapılması için Manisa Büyükşehir Belediyesi personel kapsamında şehir plancısı alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.09.2021, 00:00 24.09.2021, 09:27
Besot Manisa Ulaşım Hizmetleri Kurumu Kamu Memur Alımı Yapacak

Son dakika memur alımı ilanları olarak açıklanmış bilgiler içerisinde Manisa belediyesi için başvuracakların gerekli olan eğitim seviyesinde olmaları şartı bulunuyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Besot enerji kuruluşu alımı son başvuru tarihi 24.9.2021 olarak belirtilmiştir.

başvuru işlemleri için kuruma ait site üstünden çevrim içi olarak yapılması gerekiyor.

https://cv.manisa.bel.tr/


Başvuru Şartları


Türk vatandaşı olmak.

Manisa iş ilanları için gerekli olan başvurular için Üniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama, Şehir Planlama bölümlerinden mezunu olunması kamu haklarından mahrum olunmaması gerekiyor.


Kamu personel alımı için kişilerin Ulaşım ile ilgili olan projelerde en az 4 yıl deneyimli olunması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


Besot işçi alımı için kişilerin bisiklet yolları ulaşım projeleri üstünde çalışabilecek ayrıca yaratıcı çalışmalar yapabilecek ilgiye sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


Tüm başvuru sahiplerinin şehir içi plan ve projelerinin çizilmesi ve gerçekleştirilecek planlama çalışma işlemlerinde aktif yer almış olmaları ayrıca sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.


Adayların Meslek ile alakalı olan Autocad, Arcgis, Netcad programlarını kullanma konusunda deneyimli olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı