Belediyeye Şoför ve Personel Alımı Başladı

Belediye şoför alımı için yayınlanan ilanlarda yer verilen verilere göre KPSS şartı istenmeyen başvurular başladı.

Kamu Personeli Alımı 16.07.2020, 13:25 17.07.2020, 15:03
Belediyeye Şoför ve Personel Alımı Başladı

Belediyeye Şoför ve Personel Alımı Başladı

Belediye şoför alımı için yayınlanan ilanlarda yer verilen verilere göre KPSS şartı istenmeyen başvurular başladı.

Birçok kamu kurumu personel alımı konusunda; kamu personeli alımı, işçi, geçici işçi ve memur alımı yapılmaya devam ediliyor.

Düzce iş ilanları kategorisinden yayımlandığı üzere Yığılca Belediyesinde görev yapacakları açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Yığılca Belediyesi personel alımı dahilinde 3 kişilik kontenjan açılmış olup; söz konusu alımların şoför unvanı ile yapılacağı beyan edilmiştir. Ayrıca 2 kişilik kontenjan ile Temizlik İşçisi alımı yapılacağı açıklanmaktadır.

Başvuru Süreci

14 Temmuz 2020 İŞKUR iş ilanlarından ve kamu ilanlarından yayımlanan ilan detaylarında belirtildiği üzere; Yığılca Belediyesi 3 Şoför Alımı için başvurular bugün itibari ile başlamıştır.

Söz konusu başvurulara İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden erişim sağlanacak olup; adayların en geç 20 Temmuz 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

23 Temmuz 2020 tarihinde de belediyenin talep ettiği evrakların belediye binasına ulaştırılması gerektiği beyan edilmiştir.

Başvuru Şartları

Yığılca Belediyesi 3 Şoför alımı için başvuru yapacak olan adayların Düzce İli Yığılca İlçesinde 3 yıldır İkamet ediyor olmaları gerektiği; İşin niteliği gereği 10 yıllık E veya C sınıfı sürücü belgesi gerektiği ve en az ilkokul mezunu olunması gerektiği açıklanmaktadır.

Temizlik Personeli alımına başvuru yapacak olan adayların da ikamet şartına uygun olması gerektiği beyan edilmiş olup; sonuçların açıklanması için 27 Temmuz 20202’de Yığılca Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda kura çekimi yapılacağı açıklanmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
mehmetdogan 10 ay önce
iyi olur
Osman 10 ay önce
B ehliyetiyim var 36 yaşındayım
Mehmet öz 10 ay önce
Bende sizinle çalışmak ıstiyorum
Mustafa kadir çiçekçi 10 ay önce
Ehliyetim var