Belediye’ye KPSS Şartsız Vasıflı Personel Alımı Yapılıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kapsamında yapılan personel alımlarına dair İstanbul merkezli belediye için personel alımı ilanı yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 01.05.2019, 11:30
Belediye’ye KPSS Şartsız Vasıflı Personel Alımı Yapılıyor

Bakanlıklar nezdinde kurum dışı personel alımları kapsamında yapılması öngörülen personel alımlarına dair ilanların yayımlanması ve ilgili adaylara bilgilerin sunulmasına devam edilirken, İstanbul’da farklı unvanlarla vasıflı personel alımlarının yapıldığı bilgisi paylaşıldı.

Bakanlığın İstanbul Kadıköy’de sürmekte olan çalışmaları için bizzat Üsküdar Belediye Başkanı’nın talebi ile çıkılan personel alımı ilanında yer alan bilgilere göre 2 kişilik personel açığı bulunduğu belirtildi.

İlgili birimlere yapılması öngörülen personel alımları için verilen unvan bilgilerinde yer alan bilgilere göre;1 kişi olmak kaydı ile Halkla İlişkiler Görevlisi ve 1 kişi olmak kaydı ile Mühendis alımı yapılacağı bilgisine yer verildi.

Üsküdar Belediyesi çalışmalarında halkla ilişkiler kadrosu için başvuru yapacak olan adayların; 10 yıl ve üzeri fotoğrafçılık tecrübesi olması, iyi derecede photoshop bilgisine ve B sınıfı ehliyete sahip olması; 35-40 yaş aralığında Üsküdar-Ümraniye-Ataşehir’de ikamet eden Lise mezunu olması şartları aranmaktadır.

Ayrıca Mühendis başvuruları için adayların; en az 5 yıl şantiye şefliği tecrübesine, İnşaat Mühendisliği mezuniyetine, 30 yaş üzeri kriterine ve Üsküdar ilçesinde ikamet ediyor olma şartlarına sahip olunması gerekmektedir.

İlgili adayların belediyeye en geç 2.5.2019 tarihine kadar şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Üsküdar Belediyesi Personel Alımı İlanı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)