Belediye’ye KPSS Şartsız Şoför ve Destek Elemanı Alınıyor

Belediye bünyesinde yapılan personel alımlarına ilişkin çıkılan ilanlara bir yenisi daha eklendi ve iki farklı unvanda istihdam ilanı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 30.04.2019, 17:50
Belediye’ye KPSS Şartsız Şoför ve Destek Elemanı Alınıyor

İŞKUR vasıtası ile ilgili vatandaşların bilgisine sunulan kurum dışı ilanlar kapsamında ilan edilen işe alım duyurularından edinilen bilgilere göre belediye bünyesinde iki farklı unvanda personel alımı yapılacağına dair alım ilanına çıkıldı.

Aydın Germencik Belediye Başkanlığı adresinde hizmet vermek üzere alımları yapılacak personellerin AKN Turizm Akaryakıt Gıda Taşımacılık İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketinde istihdam edileceğinin bilgisi verildi.

Adayların belediyede verecekleri hizmete ilişkin olarak yapılan unvan bilgilendirilmesinde; 1 kişinin Şoför ve 1 kişinin Destek Elemanı olarak hizmet vereceği öğrenildi.

Adayların çalışma süresi için belirsizdir ibaresi eklenirken; ilgili vatandaşların başvurabilmeleri için ilanda özel şart olarak koşulan Germencik Belediyesi Personel Çalıştırmaya Dayalı Hizmetler Alımı İhaleleri kapsamında çalışan alt işveren işçisi olmak ibresi önem arz ediyor.

Başvuru yapacak olan adayların 1 Mayıs 2019 tarihine kadar şahsen Germencik Belediyesi İnsan Kaynaklarına başvuru yapmaları gerekmektedir.

Aydın Germencik Belediyesi Personel Alımı İlanı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)