Belediye’ye Engelli Personel Alımı Yapılmaktadır

Belediyeler bünyesinde devam eden personel alımlarında yer alan bilgilere göre engelli personel alımı ilanı yayımlandığı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 22.05.2019, 23:45
Belediye’ye Engelli Personel Alımı Yapılmaktadır

İŞKUR vasıtası ile yayımlanan ve belediyeler nezdinde yapılması planlanan kurum dışı personel alımlarına dair bilgilerin verildiği istihdam ilanları yayımlanmaya ve ilgili vatandaşların bilgisine sunulmaya devam ediliyor.

Yayımlanan ilanlarda yer alan ifadelere göre başvurular için bekleyen binlerce adaylar alım kriterlerine sahip olup olmadıklarını kontrol edebiliyorlar.

Yayımlanan son ilanlarda yer alan detaylara göre bir belediyeye engelli personel alımı yapılacağı bilgisi kamuoyunun bilgisine sunuldu.

Yayımlanan ilandaki ibarelere göre; istihdam talebinde bulunan kurum Ankara Bala Belediyesine bağlı hizmet veren Bala Belediyesi Personel LTD. ŞTİ şirketi oldu. Belediye içerisinde istihdam edilecek personel için ise engelli personel talep edildiği ilan edildi.

Kamuoyunun bilgisine sunulan alım kriterlerinde ise aday için beden engeli olması gerektiği ve başvurusunu tamamladığı zaman diliminde Bala Belediyesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerektiği talep edildi.

İlgili ilana başvuru yapmak isteyen adaylar 7 ay 13 gün süre ile geçici nitelikte işe alınacak olup; adayların en geç 23.5.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerektiği açıklandı.

Bala Belediyesi Personel Alımı İlanı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ercan "" çelik 12 ay önce
Ben engeliyim raporum var
Hakan Gültepe 1 yıl önce
Bize uygun bir iş verseler çok seviniriz