Belediyeye Bay Bayan Şoför, Gassal, İşçi Alımı Yapılıyor

Erzurum Tortum Belediye Başkanlığı yayınladığı ilan ile daimi ve tam sürekli işçi, şoför ve (bayan) gassal alımı gerçekleştirecektir. Adaylar en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 02.10.2018, 16:22
Belediyeye Bay Bayan Şoför, Gassal, İşçi Alımı Yapılıyor

Belediyesi 4857 sayılı iş kanununa göre tam zamanlı sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere aşağıda unvan ve adedi belirtilen kadroya yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır.

Erzurum Tortum Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 2 kişi işçi alımı için en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.
Şoför alımı için 1 kişi en az lise mezunu olması yeterlidir. Sürücü belgesi E sınıfı ehliyet sahipliler başvuru yapabiliyor.

Bayan Gassal alımı 1 kişi için imam hatip lisesi mezunu ve hafızlık diploması olması gerekmektedir. Başvuruların tümünde KPSS şartı aranmıyor.

Başvuruda alınacak belgeler; sabıka kaydı, kimlik fotokopisi, diploma fotokopisi ve aile nüfus kayıt örneği olması gerekmektedir.

Başvurular 5 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar şahsen yapılması gerekmektedir. arasında yapılacaktır. Erzurum Tortum Belediyesi adresindeki Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir.

Erzurum Tortum Belediyesi daimi işçi alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@