Belediyeye 9 Kamyon Şoförü Alımı

Kamuya personel alımı yapılması için resmi iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Turgutlu belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet Kamyon Şoförü alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 13.03.2021, 15:28
Belediyeye 9 Kamyon Şoförü Alımı

Belediyeye 9 Kamyon Şoförü Alımı

Kamuya personel alımı yapılması için resmi iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Turgutlu belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 9 adet Kamyon Şoförü alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Turgutlu Belediyesi Kamyon Şoförü alımı ilanı son başvuru tarihi 15.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Turan mahallesi Yedieylül sokak No: 23-1 Turgutlu - Manisa

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Turgutlu Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Turgutlu Şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Turgutlu Şoför ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Turgutlu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Turgutlu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Turgutlu Şoför ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Turgutlu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Turgutlu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Turgutlu Şoför ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Turgutlu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Turgutlu Şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Turgutlu Şoför ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Turgutlu Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Turgutlu Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Turgutlu Şoför ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)