Belediyeye 6023 TL Maaş İle KPSS Şartsız Memur Alımı

KPSSsiz memur alımı 2021 başvuru kapsamında yayınlanmış olan güncel kamu personel bilgilerinde Denizli belediyesi bünyesine halkla ilişkiler görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 14.10.2021, 09:48 15.10.2021, 00:22
Belediyeye 6023 TL Maaş İle KPSS Şartsız Memur Alımı

Lisans memur alımı kapsamında gerekli başvuru işlemlerini yapmak isteyenlerin kurumun belirttiği eğitim şartlarını taşımaları gerekiyor.


 Kamu Memur Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?


Denizli personel alımı ilanı son başvuru tarihi 15.10.2021 olarak açıklandı.

Peraş kurumu için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı mail adresine özgeçmişlerini göndermeleri gerekiyor.

ik@denizliperas.com


Belediye Memur Alımı Başvuru Şartları


Denizli belediyesi personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin Devlet Memurları Kanunu 48-A maddesindeki genel koşullara uygun olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu personel alımları ile ilgili olarak görev almak isteyenlerin Devlet memurluğundan çıkarılmayı gerektiren bir ceza almamış olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Bütün vatandaşların İletişim becerileri kuvvetli ve Proaktif ve gelişim odaklı olmaları ayrıca herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Peraş kurumu için başvuru yapmak isteyenlerin yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları, İşletim sistemi olarak Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmaları ve gerektiği şekilde analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmaları gerekmekte.

Halkla ilişkiler personeli için başvuru düzenlemek isteyenlerin gerekli çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kurum içindeki diğer birimler ile koordineli olarak çalışabilmeli.

Askerliğini yapmış olmak.

Sağlıklı olmak.

Adli sicillerinin temiz olması.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı