Belediyeye 55 KPSS Puan ile 10 Memur Alımı

Yerel Yönetimlerin yeni ilanı ile yayımlanan ve KPSS 55 puan ile evlendirme memuru, memur, zabıta memuru, veznedar ünvanlı 10 kamu personeli  alımı yapılacak. Yayınlanan ilana göre başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru işlemlerini posta veya şahsen yapabileceklerdir.

Belediyeye 55 KPSS Puan ile 10 Memur Alımı

Evlendirme memuru ve memur, Zabıta Memuru, Veznedar ünvanlı alım için yayımlanan ilan ile belediye ye  55 KPSS puanla 10 kamu personeli alımı yapılacak olup ilgilenen adaylar şahsen veya posta ile başvuru işlemlerini yapabilecektir.

İlgilenen adaylarda aranan şartlar ve başvuru yeri şöyledir. Kamu personeli alımı 2 Zabıta, 1 Muhasebe Memuru, 1 Evlendirme Memuru, 2 Memur, 1 Veznedar ve 3 Memur olarak yapılacaktır. Bu alımlarda öğrenim durumu ve bölümler farklılık içermektedir.

Başvuruda iş talep formu doldurulacak. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi. Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir). Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir). KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı. Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı. 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak). Hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe ile yapılacak.

Şartları sağlayan adaylar yukarıda sayılan başvuru belgelerini  04 Şubat 2019’dan 08 Şubat 2019 günü saat 17.00' ye kadar (mesai günlerinde saat 08.00-17.00 arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Mardin ili Derik Belediyesi adresindeki Derik Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Zabıta memuru başvuruları şahsen yapılacaktır. Memur kadrolarına başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır. Önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

Ayrıntılı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

 
 

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 09:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamil akaydln
Kamil akaydln - 8 ay Önce

Ak parti liyimdiye beni işe almlyorlar annem hasta bana acil iş lazım teşekkür

İbrahim uçkan
İbrahim uçkan - 8 ay Önce

İş arıyorum 1 çocuğum var evim kira kızım 2 yaşında ihtiyacım var 5363062480 gözlerimden rahatsızım diye iş vermiyorlar genetik tavuk karasıyım

Nevin ERGÜN
Nevin ERGÜN - 8 ay Önce

Ben57 puan aldım ama işsizim