Belediyer Lise Önlisans ve Lisans Mezunu Kamu Personeli Alıyor

Belediyeler 28 Ocak 2019 Tarihinde yayınlamış oldukları ilanlar ile lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kamu personeli alımları yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 28.01.2019, 15:00
Belediyer Lise Önlisans ve Lisans Mezunu Kamu Personeli Alıyor

Keleş Belediyesi ( Bursa ) 1 kişi Büro personeli olarak alınacaktır. Kamu personeli alımı için başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olma şartı vardır. Belediye personel alımı için adayların MS Office programını iyi derecede kullanabiliyor olmak gerekmektedi. Personel alımına müracaatlar 29 Ocak 2019 Tarihinde başlayacak olup 30 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir. Adaylar şahsen Keleş Belediyesi personele başvurucaklardır. 31 Ocak 2019 Tarihinde kura çekilişi yapılacaktır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi bağlı BURFAŞ 1 kişi alımı yapılacaktır. Alınacak personel temzilik ve bulaşıkçı olarak istihdam edilecek. Bayan adayların başvuru yapabielceği personel alımına başvuruların şahsen 2 Şubat 2019 Tarihine Şahsen başvurulması gerekiyor.

Karaisalı Belediyesi ( Adana ) 1 kişi Beden işçisi ( genel ) alımı yapılmaktadır. En az önlisans mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alımına başvurular 30 Ocak 2019 Tarihinde sona erecek olup adayların şahsen Belediye personele müracaat etmesi gerekmekte.

Karakapı Belediyesi ( Niğde ) 2 Kişi Büro işçisi olrak istihdam edilecektir. Önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek olup son başvuru tarihi 29 Ocak 2019 olarak açıklnamıştır. Başvuruların şahsen belediye personele yapılması gerekiyor.

Keleş Belediyesi Büro personeli alımı metni için tıklayınız.

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

Karaisalı Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Karakapı Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)