Belediyelere En Az İlkokul Mezunu Büro Personeli ve İtfaiyeci Alımı

Yayınlanan iki ilan ile Belediye Başkanlıkları en az ilkokul mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı olarak büro personeli, itfaiye aracı şoförü ve bayan temizlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.

Belediyelere En Az İlkokul Mezunu Büro Personeli ve İtfaiyeci Alımı

Kırklareli Babaeski Belediye Başkanlığı ve Diyarbakır Kayapınar Belediye Başkanlıklarına kamu personeli alımı olarak yerleştirilmek üzere ilanlar yayınlandı. Alımı yapılacak personel unvanları; büro personeli, kepçe operatörü, itfaiye aracı şoförü ve bayan temizlik görevlisi olarak gerçekleşecektir. Alımlarda en az ilkokul olmak üzere, lise, önlisans veya lisans mezunu adayların da başvurusu kabul edilecektir.

Kırklareli Babaeski Belediyesi 1 kişi kepçe operatörü ve 1 kişi itfaiye aracı şoförü alımı yapacaktır. Adaylar en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, adli sicil belgesi, sağlık raporu, öğrenim durum belgesi, SGK hizmet döküm belgesi ve E sınıfı sürücü ehliyeti ile birlikte 9 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Diyarbakır Kayapınar Belediye Başkanlığı 3 kişi lise mezunu büro personeli, 1 kişi lisans mezunu büro personeli ve 1 kişi en az ilkokul mezunu temizlik işçisi bayan olarak toplam 5 personel alımı yapıyor. Başvuru dilekçesi ile birlikte, diploma fotokopisi, adli sicil belgesi ve askerlik durum gösterir belge ile birlikte şahsen başvuru yapılacaktır.

Kırklareli personel alım kılavuzu için tıklayın. Diyarbakır personel alım kılavuzu için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 7 ay Önce

İstanbul Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa belediyelerine alım yapılsın lise önlisans lisans memur alımları lütfen yapilsin