Belediyelere 4 Adet Personel Alınacak

Bolu Belediye Başkanlığı 2 adet engelli kamu personeli ve Bilecik Yenipazar Belediye Başkanlığı 2 adet beden işçisi kamu personeli alım ilanı işkur üzerinden yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 19.11.2018, 15:15
Belediyelere 4 Adet Personel Alınacak

İşkur kapsamında Bolu Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilme üzere 1 adet Ambar/Depo Görevlisi, 1 adet Bilgisayar İşletmeni alımı, Bilecik Yenipazar Belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet beden işçisi alım ilanı yapıldı.

4733108 işkur ilan numarası ile Bolu Belediye başkanlığına alınacak olan 1 adet ambar/depo görevlisi ve 1 adet bilgisayar işletmeni olarak alınacak kamu personelinde aranılacak özelliklerin başında sadece engelli vatandaşlarımız başvurabilmektedir.

Bolu Belediyesi Bilgisayar işletmenliğine başvuracak engelli adayların ağ veri tabanı uzmanlığı ve sistem bakım onarım uzmanlığı belgelerine sahip olması kesinlikle gerekmektedir. En son başvuru tarihi 23 Aralık 2018 olup sadece lise ve dengi okul mezunları başvurabilecektir. Başvuranlar arasından 23 Kasım 2018 tarihinde kura ile alım işlemleri gerçekleştirilecektir.

Bolu Belediyesi Ambar görevlisi kamu personeli alımına başvuracak engelli adayların ise depo görevlisi belgesine sahip olması kesinlikle gerekmektedir. 23 Aralık 2018 tarihine kadar başvurular işkur üzerinden alınacak olup, ortaöğretim mezunları başvuracaktır. 05 Aralık 2018 tarihinde alımların kura çekilişi yapılacaktır.

Bilecik Yenipazar Belediye Başkanlığına 2 adet beden işçisi kamu personeli alımı son başvuru tarihi 23 Kasım 2018 olup Bilecik/Yenipazar da ikamet edenlerin tercih edileceği ve ilköğretim ve ortaöğretim mezunlarının işkur üzerinden başvuruları alınacaktır. 30 Kasım 2018 tarihinde Belediye toplantı salonunda kura çekilişi ile alımlar gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@