Belediyelere 34 Personel Alımı Yapılıyor

Belediye başkanlıkları yayınlamış oldukları ilanlar ile en az ilköğretim mezunu 34 işçi alımı yapılmakta olup başvurular şahsen yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 17.03.2019, 09:59
Belediyelere 34 Personel Alımı Yapılıyor

Doğanhisar Belediyesi ( Konya ) 1 kişi kepçe operatörü ve 1 kişi temizlik işçisi alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımı için adayların ilkokul mezunu olması ve mesleği ile ilgili ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Başvurular şahsen Doğanhisar Belediyesi personele 8 Nisan 2019 Tarihine kadar şahsen yapılacaktır.

Filyos Belediyesi ( Zonguldak ) 2 kişi acil tıp teknisyeni ve 23 kişi beden işçisi olarak toplam 25 kişi alımı yapılmaktadır. Beden işçisi alımında adayların en az ilköğretim mezunu olması, 2 kişi alımında ise adayların sağlık meslek lisesi acil sağlık hizmetleri acil tıp teknisyeni bölümü mezunu olması şartı vardır. Başvurular 20 Mart 2019 Tarihine kadar belediye personele şahsen yapılması gerekmektedir.

MANULAŞ ( Manisa ) 6 kişi Şoför ( Yolcu taşıma ) alımı yapılmaktadır. Sürekli işçi alımı için adayların en az lise mezunu olması ve körüklü araç kullanma tecrübesinin olması gerekmektedir. Başvurular şahsen 20 Mart 2019 Tarihine kadar yapılacaktır.

Beytüşşebap Belediyesi ( Şırnak ) 1 kişi daimi işçi statüsünde cenaze hizmetlerinde çalıştırılmak üzere alım yapılmaktadır. Alıma sadece bayan adaylar başvuru yapabilecektir. Adayların şahsen 22 Mart 2019 Tarihine kadar Beytüşşebap Belediye başkanlığı yazı işleri müdürlüğüne müracaat etmesi gerekmektedir.

Doğanhisar Belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Filyos Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

MANULAŞ personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Beytüşşebap Belediyesi personel alımı metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Durna dogan 2 yıl önce
Temizlik