Belediyelere 11 Sürekli İşçi Alımı Yapılıyor

Belediye Başkanlıkları İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile en az okur- yazar düzeyinde 11 işçi personel alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 27.02.2019, 15:22 27.02.2019, 22:32
Belediyelere 11 Sürekli İşçi Alımı Yapılıyor


Taşlıçay Belediyesi ( Ağrı ) 4 kişi temizlik işçisi alımı yapılmaktadır. Personel alımı için başvuru yapacak olan adayların okur – yazar olması yeterlidir. Personel alımında başkada özel bir şart veya KPSS şartı başvuru yapacak olan adaylarda aranmamaktadır. Başvurular başlamış olup müracaat edecek olanların şahsen 1 Mart 2019 Tarihine kadar Taşlıçay Belediyesi personele müracaat etmesi gerekmektedir.

Küplü Belediyesi ( Edirne ) 1 kişi iş makinası operatörü 2 kişi şoför olmak üzere toplam 3 kişi alımı yapılmaktadır. İŞKUR iş ilanları yayınlanan ilana göre alınacak personeller daimi statüde istihdam edilecektir. İşmakinası operatörü alımında adayların ilgili belgelere ve ehlieyete sahip olması şartı vardır. Daimi işçi alımı için adayların 1 Mart 2019 Tarihine kadar şahsen belediye başkanlığına başvuru yapılması gerekmektedir.

Bornova belediyesi ( İzmir ) 2 kişi eğitmen, 1 kişi iç mimar ve 1 kişi sürekli işçi olarak toplam 4 kişi alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımı için başvuru yapacak olanların en az lise mezunu olması gerekmektedir. Personel alımına başvurular devam etmekte olup adaylar için son başvuru tarihi 4 Mart 2019 olarak duyurulmuştur. Başvuruların şahsen Bornova belediyesi personele yapılması gerekmektedir.

Taşlıçay Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Küplü Belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

Bornova belediyesi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Recep yildirim 2 yıl önce
Neden ankara da guvenlik gorevlisi alimi yok bir yildir issizim issiz
Burcu Erten 2 yıl önce
Belediye personeli olarak gorev yapnak isterim