Belediyeler ve Öğretmenevi 7 Personel Alımı Yapıyor

Belediyeler ve Öğretmenevi İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile 6 kişi normal ve 1 kişi engelli olarak daimi işçi olarak alım yapılmakta olup, Adaylar şahsen başvuru yapacaklardır.

Kamu Personeli Alımı 22.03.2019, 10:44 22.03.2019, 11:34
Belediyeler ve Öğretmenevi 7 Personel Alımı Yapıyor

Cankurtaran Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü ( İstanbul ) 1 kişi teknik personel ve 1 kişi kat görevlisi olarak toplam 2 kişi istihdam edilecektir. Adayların ilgili mesleklerde deneyimli olması ve belgelemesi gerekmektedir. Öğretmenevi personel alımı başvurular devam etmekte olup son başvuru tarihi olan 23 Mart 2019 Tarihine kadar şahsen başvuru yapılacaktır.

Doğanhisar Belediyesi ( Konya ) 1 kişi kepçe operatörü ve 1 kişi temizlik işçisi olarak 2 kişi alımı yapılmaktadır. Adayların en az ilkokul mezunu olması, operatör alımı için gerekli ehliyet ve setifika sahibi olması şartları vardır. Başvurular 8 Nisan 2019 Tarihine kadar devam edecek olup, Başvurular şahsen yapılacaktır.

Marmaris belediyesi ( Muğla ) 1 kişi işçi ( genel hizmet ) ve 1 kişi temizlik işçisi olarak istihdam edilmek üzere 2 kişi alımı yapılıyor. Daimi işçi alımı için başvuruların belediye personele 25 Mart 2019 Tarihine kadar şahsen yapılması gerekmektedir. Adaylar 26 Mart 2019 Tarihinde Marmaris belediye başkanlığında saat 10:00’da görüşmeye çağırılacaktır.

Ergene Belediyesi bağlı Ebsan  ( Tekirdağ ) 1 kişi daimi işçi alımı yapılmaktadır. Alım Engelli işçi alımı olarak yapılmakta olup sadece engelli olanlar başvuru yapabilecektir. Başvurular 31 Mart 2019 Tarihine kadar devam edecek olup, Adaylar engelli raporu ile şahsen müracaat edeceklerdir.

Cankurtaran Öğretmenevi ilan metni için tıklayınız.

Doğanhisar Belediyesi personel alımı metni için tıklayınız.

Marmaris belediyesi personel alımı metni için tıklayınız.

Ergene Belediyesi engelli personel alımı metni için tıklayıınz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)