Belediyeler Sözleşmeli Personel Alımları Yapılıyor

Belediyeler Personel alımı için İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile Başvuruları 17 Aralık 2018 tarihinde başlayan personel alımları mevcut olup son başvuru tarihleri haberde yer almaktadır.

Kamu Personeli Alımı 17.12.2018, 07:44 17.12.2018, 08:30
Belediyeler Sözleşmeli Personel Alımları Yapılıyor

Belediyeler İŞKUR kurum dışı ilanları arasında 13 sözleşmeli personel alımı yapılacak iş ilanları mevcuttur. Kamu Personeli Alımına başvurular başlamış olup 21 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar devam edecektir. Alımı Düzce Cumayeri Belediyesi ve Antalya Kumluca Belediyesi yapmaktadır.

Cumayeri Belediyesi İtfaiye personeli ve şoför alımı olarak 3 personel istihdam edecektir. Alıma başvuracak adaylar 18 yaş ile 55 yaş aralığında olması gerekmektedir. 2 adet fotoğraf, adli sicil belgesi, ehliyet fotokopisi, kimlik fotokopisi ile başvuru yapılabilir. Başvuracak adayların Cumayeri Belediyesi kademe binası itfaiye birimine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların E sınıfı Ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Antalya Kumluca Belediyesi servis elemanı (Garson) alımı için Kumluca Belediyesine şahsen 31 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar şahsen Müracaat etmek gerekmektedir. Adaylar en az ilköğretim mezunu olması ve iş tecrübesi 6 ay olması gerekmektedir. Kimlik fotokopisi ile başvuru yapılabilir.

Bu alımlara başvurular şahsen yapılacak olup KPSS şartı aranmayan Belediye firmaları üzerinde Belediye Başkanlıklara yerleştirmek üzere yayınlanan ilanlardır.

Düzce Cumayeri Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Antalya Kumluca Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Selma 1 yıl önce
Bu 30 yaş üstü ler yasamasn
İlke 1 yıl önce
Dayısı olmayanda başvurabilir mi
mevlut ekinci 1 yıl önce
e d ehliyet mevcuttur src3 mevcuttur PSIKO teknik mevcuttur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@