Belediyeler Mühendis ve Arkeolog Alımı

Yayınlanan ilan kılavuzlarına göre istihdam edilmek üzere Alay ve Pazaryolu Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere mühendis ve arkeolog alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Tüm detaylar ve ilan kılavuzları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 27.04.2020, 03:00 27.04.2020, 02:59
Belediyeler Mühendis ve Arkeolog Alımı

Niğde Alay Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 1 kişi arkeolog olarak istihdam edilecektir. Erzurum Pazaryolu Belediye Başkanlığı 1 kişi mühendis alımı yapılacaktır. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detaylar aşağıda verilmiştir.

Alay Belediye Başkanlığında istihdam edilecek arkeolog alımı; Lisans mezunları arasından arkeolog bölümünden mezun olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48 maddesinin A fıkrasında belirtilen genel başvuru şartlarına haiz olması, 2018 yılı KPSS sınavından KPSS-P3 puan türünden en az 70 puan almış olması ve B sınıfı ehliyete sahip olanlar başvuruda bulunabilir.

Alay Belediyesi ilan kılavuzunda istenilen belgelerlerle birlikte 4 ila 8 Mayıs 2020 tarih aralığında şahsen, posta veya kurumun resmi web adresi üzerinden başvuruda bulunabilir. Diğer tüm detaylara ulaşmak için aşağıda ilan kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Alay Belediye Başkanlığı arkeolog alımı ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Pazaryolu Belediye Başkanlığı mühendis alımı; Lisans mezunları arasından inşaat mühendisliği bölümünden mezun olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48 maddesinin A fıkrasında belirtilen genel başvuru şartlarına haiz olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması ve KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış olan adaylar başvuruda bulunabilir.

Pazaryolu Belediyesi ilan kılavuzunda istenilen belgelerle birlikte 27 Nisan ile 1 Mayıs 2020 tarih aralığında şahsen, posta veya kurumun resmi web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilir. Daha detaylı bilgi ve istenilen belgeleri incelemek için aşağıda ilan kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Pazaryolu Belediyesi mühendis alımı ilan kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)