Belediyeler Kurum Dışı İlanlar İle 8 Personel Alımı

Yayınlanan ilanlar kapsamında Belediye uhdesinde görevlendirilmek üzere kurum dışı ilanlar ile 8 personel alınacağı duyuruldu. Alınacak personellerin başvuru şartları ve ilan metni haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.01.2020, 02:02
Belediyeler Kurum Dışı İlanlar İle 8 Personel Alımı

Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere kurum dışı ilanlara göre 8 personel alımı yapılıyor. İlanlara göre unvanlar yerel yönetimler, şoför, ve beden işçisi alınacağı ilan edilmiştir. Başvurular 6 Ocak 2020 bugün sona eriyor.

Kurum dışı ilan ile hangi Belediye Başkanlıkları personel alımı yapmaktadır. Erzurum Horasan Belediye Başkanlığı, Hatay Samandağ Belediye Başkanlığı ve Karaman Belediye Başkanlığı uhdelerinde istihdam edilmek üzere 8 personel alımı yapılmakta olup ilgili adaylar için başvurular sona ermektedir.

Genel Başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşından gün almış olması, ilgili ilanın öğrenim şartlarını taşıyor olması, kamu haklarından mahrum olmaması, güvenlik/arşiv soruşturmasında olumlu sonuç çıkması ve Sosyal Güvenlik Kurumundan emekliliği hak etmiş veya emekli olmaması gerekmektedir. İlgili adayların başvuruları şahsen yapılmaktadır. İlan metinleri aşağıda verilmiştir.

Horasan Belediyesi personel alımı ilan metinini tıklayınız.

Samandağ Belediyesi personel alım kılavuzu için tıklayın.

Karaman Belediyesi personel alımı kılavuzuna ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Turgut AKYÜZ 8 ay önce
Bende şoförüm baş vuru yapıyoruz ama hiç ses yok