Belediyeler KPSS Şartsız 57 Personel Alımları

Belediyeler İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanlar ile Kamu personeli alımı yapılacaktır. KPSS şartı bulunmayan alımlara Başvurular şahsen yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 23.12.2018, 10:19 23.12.2018, 11:13
Belediyeler KPSS Şartsız 57 Personel Alımları

Çankırı Belediyesi 1 şoför 2 işçi toplam 3 kişi istihdam edilecektir. Herhangi bir eğitim şartı bulunmayan kamu personeli alımına şoför olarak müracaat edecek adaylardan E sınıfı sürücü belgesi ve SRC3, SRC4 ile psikoteknik belgesi şartı bulunmaktadır. Başvurular 2 Ocak 2019 tarihine kadar şahsen belediyeye yapılacaktır.

Kulp belediyesi ( Diyarbakır) 2 kişi temizlik elemanı alımına herhangi bir eğitim ve KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuru yapacak olanların 26 Aralık 2018 tarihine kadar şahsen kulp belediyesi personele başvuru yapması gerekmektedir.

Beydağ belediyesi ( İzmir ) 1 kişi sürekli işçi alımı yapılacak olup adayların Beydağ belediyesi personele 27 Aralık 2018 tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor.

Tire belediyesi ( İzmir ) 5 kişi çöpçü olarak istihdam edilecek olup ayrıca herhangi bir şart aranmamaktadır. Başvurular şahsen Tire belediyesi personele 26 Aralık 2018 tarihine kadar yapılacaktır.

Evrensekiz Belediyesi ( Lüleburgaz ) 4 kişi temzlik hzimetlerine alınacaktır. Başvurular 31 Aralık 2018 Tarihinde başlayacak olup başvuruların sahsen Evrenskiz belediyesi personele 4 Ocak 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Süleymanpaşa Belediyesi 1 kişi Greyder operatörü alımına adayların ilgili meslekte 2 yıllık tecrübeye sahip olması gerekmektedir.

2 kişi şoför alımına E sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC4 ve psikoteknik belgesine sahip olmak gerekmektedir.

25 kişi işçi alımı yapılacak olup ayrıca herhangi bir özel şart aranmamaktadır. Başvurular şahsen belediye personele 26 Aralık 2018 tarihine kadar yapılacaktır.

4 kişi temzilik işçisi alımı yapılacak olup başvuru yapacakların vardiyalı çalışabilmesi gerekmektedir.

8 kişi Şoför alımına adayların C sınıfı sürücü belgesine sahip olması, SRC3 veya SRC4 belgesine sahip olması gerekmektedir.

1 kişi saha kontrol elemanı alımına adayların 25 Aralık 2018 tarihine kadar şahsen süleymanpaşa belediyesi personel başvuru yapması gerekmektedir. Adayların ortaokul mezunu ve B sınıfı ehliyete sahip olması şartı vardır.

1 kişi Bekoloder operatörü alımına G sınıfı ehliyete sahip olmak ve 2 yıl deneyim şartı aranmaktadır.

Çankırı Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Kulp belediyesi ilan metni tıklayınız.

Beydağ belediyesi ilan metni tıklayınız.

Tire belediyesi ilan metni tıklayınız.

Evrensekiz Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Süleymanpaşa Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Zeynep Yıldız 2 yıl önce
Ya Allah için bime ne zamn eleman alnacak.
Merhaba ben işsizim şöförüm neişin olsayaparım 1 ay önce
Merhaba belediye işçi nezaman alınacak ben şöförüm kamyonet münübüs kullanıyorum otobüs