Belediyeler İtfaiye Eri ve Veznedar 9 Personel Alımı

Belediye Başkanlıkları yayınladıkları ilan kılavuzları ile itfaiye eri ve veznedar 9 personel alımı yayınlamıştır. Başvuru şartları detaylar ve ilan kılavuzları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 20.04.2020, 00:49
Belediyeler İtfaiye Eri ve Veznedar 9 Personel Alımı

Belediyeler tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında Isparta Çicekpınar Belediyesi kadın/erkek 2 itfaiye eri alımı, 1 sağlık teknikeri ve 1 memur alınacağı ilan edilmiştir. Bingöl Belediye Başkanlığı 5 veznedar alımı yapacağını ilan etmiş olup tüm detaylarıyla aşağıda verilmiştir.

Çicekpınar Belediyesi itfaiye eri alımı; Lise veya dengi okullardan mezun olmuş olması, en az B sınıfını ehliyete sahip olması, 2018 KPSS sınavından KPSS-P94 puan türünden en az 50 ve üzeri puan almış olması gerekmektedir.

Sağlık Teknikeri alımı için Yüksekokulların ilk ve acil yardım bölümünden mezun olması, B sınıfı ehliyete sahip olması, KPSS-93 puan türünden en az 80 puan ve üzeri alanlar başvuruda bulunabilirler.

Memur alımı için ise Lise veya dengi okullardan mezun olması, 2018 KPSS sınavından KPSS-P94 puan türünden en az 50 ve üzeri puan almış olanların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuru şekli ve zamanı; İlan kılavuzunda istenilen belgelerle 4 ila 8 Mayıs mesai bitimine kadar Belediyenin resmi web sayfası üzerinden, posta yolu veya şahsen başvurular kabul edilecektir.

Çicekpınar Belediyesi ilan kılavuzunu inceleyeniz.

Bingöl Belediye Başkanlığı 3 veznedar alımı; 4 yıllık Üniversitelerin Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, Siyaset Bilimi, Endüstri İlişkileri, Ekonomi veya Ekonometri, İktisat ve Çalışma Ekonomisinden KPSS-P3 puan türünden en az 70 veya üzeri puan almış olanlar başvuruda bulunacak.

2 Veznedar alımı için Meslek Yüksekokulların Bankacılık, Bilgisayar Programcılığı, Maliye, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Sigortacılık, İşletme Yönetimi bölümlerinden mezun olmuş olanlar KPSS-P93 puan türünden en az 70 ve üzeri puan almış olanlar başvuruda bulunabilir.

Başvuru şekli zamanı nasıl; İlan kılavuzunda istenilen belgelerle birlikte 27 ila 30 Mayıs 2020 tarihinde şahsen, posta veya Belediyenin resmi internet sitesi üzerinden başvurular kabul edilecektir. Diğer tüm detaylar için aşağıda ilan kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Bingöl Belediye Başkanlığı veznedar alım ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Savaş çiçek 11 ay önce
Lise mezunu