Belediyeler İŞKUR 48 Kamu Personeli Alımı

Belediye Başkanlıkları 6 Şehirde İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği 48 Kamu Personeli Alımı Yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 06.01.2019, 09:44 06.01.2019, 19:28
Belediyeler İŞKUR 48 Kamu Personeli Alımı

Kemer Belediyesi ( Antalya ) 3 kişi Beden işçisi olarak alınacak olup adaylardan herhangi bir öğrenim veya KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuru yapmak isteyenlerin 7 Ocak 2019 tarihine kadar şahsen Kemer belediyesi  personele başvuru yapması gerekiyor.

Karatay Belediyesi ( Konya ) 12 Hususi araç şoförü, 20 kamyon şoförü, 5 Tır şoförü, 1 Finişer operatörü ve 1 greyder operatörü toplam 39 kişi alınacaktır. Başvuru yapacak olan adayların 21 – 45 yaş arasında olması şartı vardır. Belediye personel alımı için başvuru yapacakların ilgili ehliyete sahip olması ve SRC belgesine sahip olması gerekiyor. Başvuru yapacak adayların 7 ocak 2019 tarihinden başlayarak 9 Ocak 2019 Tarihine kadar Belediye personel saşhsen başvuru yapılacaktır.

Gülnar Belediyesi ( Mersin ) 1 kişi İnşaat mühendisi olarak alınacak olup Kamu Personeli alımı için adayların ilgili bölüm mezunu olması gerekiyor. Başvuruların şahsen  14 Ocak 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Cide Belediyesi ( Kastamonu ) 1 kişi beden işçisi alımında en az lise mezunu olma şartı vardır. KPSS şartı olmayan Belediye personel alımına adayların 7 Ocak 2019 tarihine kadar Belediye personele şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Çan Belediyesi ( Çanakkale ) 2 kişi Büro işçisi alımına en az lise mezunu olmak yeterlidir. Başvurular 10 Ocak 2019 Tarihinde sona erecek olup adayların şahsen belediye personele başvuru yapması gerekmekte.

Lapseki Belediyesi ( Çanakkale ) 1 kişi en az ilköğretim mezunu Engelli büro işçisi alınacaktır. Başvurular devam etmekte olup başvuruların 8 Ocak 2019 Tarihine kadar Belediye personele şahsen yapılacaktır.

Bucak Belediyesi ( Burdur ) 1 kişi beden işçisi alımı için İlkokul mezunu olmak gerekmektedir. Başvuruların şahsen belediye personele 8 Ocak 2019 Tarihine kadar yapılacaktır.

Kemer Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Karatay Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Gülnar Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Cide Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Çan Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Lapseki Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Bucak Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (9)
Ayşe Makca 2 yıl önce
İşe ihtiyacım var gerçekten Allah'ım herkesin gönlüne göre versin.Bana da hayırlı bir iş nasip etsin inşAllah (amin)
Kenan kenan 2 yıl önce
Kars ta alim yok mu
Nutren kaçaran 2 yıl önce
İşe ihtiyacım var not cok önemli nereye bas vuru yaptıysam olmadi
Degil atik 2 yıl önce
Iş size gelmez siz işe gideceksiniz. Zor is bunlar
Emrah koc 2 yıl önce
Benim ise ihtiyacim var
NECLA duran 2 yıl önce
çocuklarıma bakmak için çok acil iş bulma lazim.
Erkan altuntas 2 yıl önce
Acil ise ihtiyacım var çok iyi soforum
Zehra zehra 2 yıl önce
Çoğu kişinin işe ihtiyacı var burda herkes işe ihtiyacım var demiş benimde işe ihtiyacım var Allah herkesin gönlüne göre versin
ersin arslan 2 yıl önce
İş arıyorum orta öğretim e sınıf ehliyet src 2 ve 4 mevcut tür
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın