Belediyeler İŞKUR 48 Kamu Personeli Alımı

Belediye Başkanlıkları 6 Şehirde İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği 48 Kamu Personeli Alımı Yapılmaktadır.

Belediyeler İŞKUR 48 Kamu Personeli Alımı

Kemer Belediyesi ( Antalya ) 3 kişi Beden işçisi olarak alınacak olup adaylardan herhangi bir öğrenim veya KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuru yapmak isteyenlerin 7 Ocak 2019 tarihine kadar şahsen Kemer belediyesi  personele başvuru yapması gerekiyor.

Karatay Belediyesi ( Konya ) 12 Hususi araç şoförü, 20 kamyon şoförü, 5 Tır şoförü, 1 Finişer operatörü ve 1 greyder operatörü toplam 39 kişi alınacaktır. Başvuru yapacak olan adayların 21 – 45 yaş arasında olması şartı vardır. Belediye personel alımı için başvuru yapacakların ilgili ehliyete sahip olması ve SRC belgesine sahip olması gerekiyor. Başvuru yapacak adayların 7 ocak 2019 tarihinden başlayarak 9 Ocak 2019 Tarihine kadar Belediye personel saşhsen başvuru yapılacaktır.

Gülnar Belediyesi ( Mersin ) 1 kişi İnşaat mühendisi olarak alınacak olup Kamu Personeli alımı için adayların ilgili bölüm mezunu olması gerekiyor. Başvuruların şahsen  14 Ocak 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Cide Belediyesi ( Kastamonu ) 1 kişi beden işçisi alımında en az lise mezunu olma şartı vardır. KPSS şartı olmayan Belediye personel alımına adayların 7 Ocak 2019 tarihine kadar Belediye personele şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Çan Belediyesi ( Çanakkale ) 2 kişi Büro işçisi alımına en az lise mezunu olmak yeterlidir. Başvurular 10 Ocak 2019 Tarihinde sona erecek olup adayların şahsen belediye personele başvuru yapması gerekmekte.

Lapseki Belediyesi ( Çanakkale ) 1 kişi en az ilköğretim mezunu Engelli büro işçisi alınacaktır. Başvurular devam etmekte olup başvuruların 8 Ocak 2019 Tarihine kadar Belediye personele şahsen yapılacaktır.

Bucak Belediyesi ( Burdur ) 1 kişi beden işçisi alımı için İlkokul mezunu olmak gerekmektedir. Başvuruların şahsen belediye personele 8 Ocak 2019 Tarihine kadar yapılacaktır.

Kemer Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Karatay Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Gülnar Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Cide Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Çan Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Lapseki Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Bucak Belediyesi ilan metni tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 19:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Makca
Ayşe Makca - 7 ay Önce

İşe ihtiyacım var gerçekten Allah'ım herkesin gönlüne göre versin.Bana da hayırlı bir iş nasip etsin inşAllah (amin)

Kenan kenan
Kenan kenan - 7 ay Önce

Kars ta alim yok mu

Nutren kaçaran
Nutren kaçaran - 7 ay Önce

İşe ihtiyacım var not cok önemli nereye bas vuru yaptıysam olmadi

Degil atik
Degil atik @Nutren kaçaran - 7 ay Önce

Iş size gelmez siz işe gideceksiniz. Zor is bunlar

Emrah koc
Emrah koc - 7 ay Önce

Benim ise ihtiyacim var

NECLA duran
NECLA duran - 7 ay Önce

çocuklarıma bakmak için çok acil iş bulma lazim.

Erkan altuntas
Erkan altuntas - 7 ay Önce

Acil ise ihtiyacım var çok iyi soforum

Zehra zehra
Zehra zehra - 7 ay Önce

Çoğu kişinin işe ihtiyacı var burda herkes işe ihtiyacım var demiş benimde işe ihtiyacım var Allah herkesin gönlüne göre versin

ersin arslan
ersin arslan - 3 ay Önce

İş arıyorum orta öğretim e sınıf ehliyet src 2 ve 4 mevcut tür