Belediyeler Farklı Unvanlarda 28 İşçi Alımı

İŞKUR kurum dışı ilanlar ile Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere 28 Büro işçisi, park ve bahçe bakım elemanı ile beden işçisi alımı yapmaktadır. İlgilenen adaylar için başvurular başlamış olup detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 24.04.2020, 03:12 24.04.2020, 03:26
Belediyeler Farklı Unvanlarda 28 İşçi Alımı

Belediye Başkanlıklarının İŞKUR kurum dışı ilanlar ile bünyesinde istihdam edilmek üzere Belediye şirketlerinde daimi ve geçici olarak istihdam edilmek üzere 28 işçi alımı yayınlanmıştır.

Kırklareli Kıyıköy Belediye Başkanlığı 1 büro işçisi ve 2 beden işçisi alımı yapmaktadır. Manisa Soma Belediyesi geçici olarak park bahçe ve bakım elamanı 25 işçi alımı yapacağını ilan etti.

Başvuruda bulunacak adaylar; T.C vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşını doldurmuş olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, SGK emekli maaşı almıyor veya hak etmemiş olması gerekmektedir. Aşağıda verilen ilan kılavuzlarındaki özel başvuru şartlarına haiz olmaları durumunda başvuru tarihinde adaylar istenilen belgelerle birlikte online olarak başvurularını yapabilirler.

Kıyıköy Belediyesi başvuru tarihleri 24 ila 27 Nisan 2020 tarihleri aralığında başvurular kabul edilmektedir. Soma Belediye Başkanlığı başvuru tarihleri 22 ila 28 Nisan 2020 tarih aralığında başvuruda bulunabilirsiniz.

Kırklareli Kıyıköy Belediyesi 3 işçi alımı ilan kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Manisa Soma Belediyesi 25 geçici işçi alımı ilan kılavuzuna gözatınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Seher Şen çiçek 11 ay önce
Ben de başvuru yapmak istiyorum