Belediyeler En Az İlkokul 131 Şoför ve Atık Toplayıcısı Alıyor

Yayınlanan ilanlar kapsamında Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 131 şoför ve atık toplayıcısı alımı yapılmaktadır. İlgilenen adayların başvuru tarihleri ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 14.02.2020, 00:01
Belediyeler En Az İlkokul 131 Şoför ve Atık Toplayıcısı Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında en az ilkokul mezunu adaylar arasından 131 şoför ve atık toplayıcısı alımı yapılmaktadır. İlgili adayların başvuruları başlamış olup 16-17 Şubat 2020 tarih aralıklarında istihdam edileceği duyuruldu.

Alım yapan Belediye Başkanlıkları ise Tekirdağ Belediye Başkanlığı ve Çanakkale Belediye Başkanlığında istihdam etmek üzere İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile en az ilkokul mezunu adaylar arasından 131 şoför ve atık toplayıcısı alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İş arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak tanımlanmış olup ilgilenen adaylar başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından alınacak olan 130 şoför toplu taşıma ulaşımını sağlamak üzere otobüs şoförü olarak istihdam edilecek olup daimi statüde görevlendirilecektir. Daha detaylı bilgi için ilan metni aşağıda verilmiştir.

Çanakkale Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan ile 1 kişi atık toplayıcısı alımı yapacağı ilan edilmiştir. Başvuruda bulunacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması şartı aranıyor. Başvurular başlamış olup 17 Şubat 2020 tarihinde sona erecektir. İŞKUR iş ilan 00005402691 numaralı ilana online olarak yapılmaktadır. 19 Şubat 2020 tarihinde Ayvacık Belediyesi Toplantı ve Nikah Salonunda kura çekimi ile işe alınacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)