Belediyeler Büro İşçisi Özlük Personeli Güvenlik Görevlisi Alıyor

Belediye başkanlıkları güvenlik görevlisi, büro işçisi ve özlük işleri uzmanı gibi ünvanlarda 7 kamu personeli alımı yapılmakta personel alımında KPSS şartı bulunmamaktadır.

Kamu Personeli Alımı 10.02.2019, 18:40
Belediyeler Büro İşçisi Özlük Personeli Güvenlik Görevlisi Alıyor

Yıldızeli Belediyesi ( Sivas ) 1 kişi güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Daimi statüde yapılmakta olan güvenlik görevlisi alımında adayların gerekli belge ve sertifika sahibi olması gerekiyor. Başvuruların 12 Şubat 2019 Tarihine kadar Yıldızeli belediyesi personele şahsen yapılması gerekiyor.

Koçarlı belediyesi ( Aydın ) 1 kişi büro işçisi olarak Kamu personeli alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımına başvuru yapacakların en az ortaöğretim mezunu olması ve office programlarını kullanabilmek şartı vardır. Personel alımına başvurular 12 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup adayların şahsen Koçarlı belediyesi personele 13 Şubat 2019 Tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

Antalya FALEZ 1 kişi personel bordro ve özlük işleri uzmanı olarak alım yapılmaktadır. Başvuruların şahsen kariyer merkezine 11 Şubat 2019 Tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Kemer Belediyesi 1 kişi beden işçisi alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımı için adayların varsa belge ve sertifikaları ile 11 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen belediye personele müracaat etmesi gerekiyor.

İncirliova belediyesi 3 kişi kepçe operatörü alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması, G sınıfı ehliyete sahip olması ve operatörlük belgesi sahibi olması şartları aranmaktadır. Başvurular 11 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup adayların 12 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen İNCİRBEL firmasına başvuru yapması gerekmektedir.

Yıldızeli belediyesi güvenlik görevlisi alımı ilan metni tıklayınız.

Koçarlı belediyesi büro işçisi alımı ilan metni tıklayınız.

Antalya FALEZ özlük işleri uzmanı ilan metni tıklayınız.

Kemer Belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

İncirliova belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)