Belediyeler Büro Elemanı İtfaiye Şoförü Alımları

Belediyeler İŞKUR üzerinden yayınladıkları ilanlar ile en az ilköğretim mezunu KPSS şartı olmayan Büro elemanı, itfaiye şoförü ve beden işçisi alımı ilanları. Son başvuru tarihi 17 Aralık 2018.

Kamu Personeli Alımı 15.12.2018, 08:01
Belediyeler Büro Elemanı İtfaiye Şoförü Alımları

Uludere Belediyesi 10 kişi Fen işleri müdürlüğünde temizlik hizmeti ve fen işleri olarak alım yapılacaktır. Kamu personeli Alımı alınacak personeller ilçe merkezi ve mahallelerinde altyapı hizmetleri ve temizlik hizmetlerinde çalıştırılacaktır.

Herhangi bir eğitim durumu veya KPSS şartı olmayan personel alımına 18 ile 50 yaş arası bay bayan herkes başvuru yapabilir. Erkek adaylar için askerlik ile ilgili ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir. Adaylar vardiyalı çalışacak olup Beden işçisi olarak istihdam edilecektir. Başvurular şahsen Uludere Belediyesi personele yapılacaktır.

Uludere Belediyesi 3 kişi fen işleri müdürlüğünde Çöp kamyonu, itfaiye şoförü, Kamyon, traktör ve arasöz aracı şoförü olarak alınacaktır. Başvuru yapacak adayların en az D sınıfı ehliyet sahibi olması ayrıca SRC Belgesi sahibi olması gerekmektedir.
Sadece erkek adayların başvuru yapabileceği personel alımına eğitim ve KPSS şartı bulunmamaktadır. Başvurular son başvuru tarihi olan 17 Aralık 2018 tarihine kadar Uludere Belediyesi personele şahsen başvuru yapmak gerekmektedir.

Çorlu Belediyesi ( Tekirdağ ) 1 kişi daimi Büro elemanı olarak istihdam edilecektir. Personel alımına başvuru yapacak adaylar 17 Aralık 2018 tarihine kadar Çorlu Belediyesi Personele şahsen müracaat etmek gerekmektedir. Başvuru yapan adaylar 18 Aralık 2018 tarihinde 09:00 ile 11:00 saatleri arası görüşmeye çağırılacaktır.

Çorlu belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Uludere belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Mehmet bolat 13 ay önce
Guzel
Lutfi 13 ay önce
Torpilim yok
Ercan aydın söfur 12 ay önce
Söfur
Metin uyanik 12 ay önce
Sofor istanbul tarabya25 yillik taksici

Gelişmelerden Haberdar Olun

@