Belediyeler Bay Bayan 76 İtfaiye Eri ve Kamu İşçisi Alımı

Yayınlanan ilanlar kapsamında en az ilkokul mezunu adaylar arasından Belediye Başkanlıkları bay ve bayan adaylar arasından 76 itfaiye eri ve kamu işçisi alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için başvuru şartları İŞKUR iş ilan numaraları ve ilan kılavuzu haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 15.02.2020, 01:11 15.02.2020, 01:19
Belediyeler Bay Bayan 76 İtfaiye Eri ve Kamu İşçisi Alımı

Belediye Başkanlıklarında istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu bay ve bayan adaylar arasından 76 itfaiye eri ve kamu işçisi alımı yapılıyor. İlgilenen adayların başvuru tarihleri, başvuru şartları, öğrenim durumları ve tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

Sivas Belediye Başkanlığı en az lise mezunu adaylar arasından en az KPSS-P3 puan türünden en az 60 puan almış ve en az C sınıfını erkek adaylar arasından itfaiye eri alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvurular 16 Mart 2020 tarihinde başlayacak olup 20 Mart 2020 tarihinde şahsen yapılacağı duyurulmuştur.

Bay ve Bayan adaylar arasından 67 itfaiye eri alımı için başvuru detayları ve ilan kılavuzuna ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Tokat Çat Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere KPSS şartsız en az ilkokul mezunu adaylar arasından 9 temizlik personeli alımı İŞKUR üzerinden yayınlanmış olup başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 18 Şubat 2020 tarihi olarak ilan edilmiştir. Başvuruya en az ilkokul en fazla lise mezunu adaylar arasından başvurular kabul edileceği ilan edildi.

Çat Belediye Başkanlığı başvurusu için İŞKUR iş ilanı takip numarası 00005406029 olarak verilmiştir. Son başvuru tarihi 18 Şubat sonuçlar ise 24 Şubat 2020 tarihinde Belediye Başkanlığı Toplantı odasında kura çekimi ile alımlar gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Saim Gundogdu 1 yıl önce
Özellesen seker fab magduruyum iki üniversite biyirdim şözde kimse işinden olmayacakti 8 yil silahli Guvenlik olarak caliştim koruma Guvenlik onlisans mznyum iş bulamiyorum iki okuyan cocugum var psikolojim bozuldu ne yapacagim bilmiyorum .