Belediyeler 6 Kamu Personeli Alıyor

İşkur üzerinden yapılan ilanlar ile Lüleburgaz Belediyesi ve Gemerek Belediyesi bünyesine kamu personelleri alımı için başvurular yapılmaya başladı.

Kamu Personeli Alımı 26.02.2019, 14:31
Belediyeler 6 Kamu Personeli Alıyor

Yapılan işkur ilanı ile Lüleburgaz Belediyesi 5 kişi Şoför- Yük Taşıma kamu personeli, Gemerek Belediyesi ise 1 Duvarcı personel alımı yapacak.

Alımlar ile ilgili işkur ilan numaraları ve alınacak personellerin taşıması gereken özellikler haberimizdedir.

00004849217 işkur ilan numaralı işkur alımı ile Lüleburgaz Belediye Başkanlığı bünyesine 5 kişi Şoför Yük Taşıma personeli alınacak. Alınacak personellerin lise ve dengi okul mezunu olması, kadın ve erkek  18 yaşından büyük olması, tercihen Lüleburgazda ikamet etmesi, vardiya sisteminde çalışabilecek yeterlilikte olması, seyahat engeli bulunmaması, psikoteknik belgesi sahibi olması, src 2 ve src 4 belge sahibi olması, en az C sınıfı ehliyet sahibi ve 3 yıl deneyimli olması ayrıca tercihen G sınıfı sürücü belgesine sahip şoför  alımı yapılacaktır. Alınacak personeller belediyenin hizmet alanlarında 5 ay 29 gün süre ile geçici işçi statüsünde görevlendirileceklerdir.

İlgilenen adayların 04 Mart 2019 tarihine kadar işkur hizmet binalarından veya işkur internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

00004849591 işkur ilan numaralı alım ile Gemerek Belediye Başkanlığı bünyesine 1 Duvarcı alınacaktır. Alınacak personelin kişisel durumunun engelli veya terörle mücadelede yaralan durumunda olması, lise ve dengi okul mezunu olması, 18 yaş ile 40 yaş arasında olması, ustalık belgesine sahip olması ve Gemerek ilçesinde ikamet etmesi tercih sebebi olacaktır. İlgilenen adaylar başvurularını 04 Mart 2019 tarihine kadar işkur hizmet binaları ile işkur internet adresi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)