Belediyeler 49 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Belediye Başkanlıkları yayınlamış oldukları ilanlar ile Büro elemanı, Büro personeli, Şoför ve eğitmen olarak 49 Kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Belediyeler 49 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Uluborlu Belediyesi ( Isparta ) 14 kişi erkek 1 kişi bayan olmak üzere toplam 15 kişi Beden işçisi olarak alınacaktır. Alınacak personeller belediye başkanlığı ve bağlı müdürlüklerinde görev yapacaklardır. Okur – Yazar adaylarında başvuru yapabileceği Kamu personeli alımı için adayların 6 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen Uluborlu Belediyesi personele başvuru yapması gerekmektedir.

KAYMEK ( Kayseri ) Mesleki Eğitim 1 kişi Kostüm tasarım eğitmeni 2 kişi geleneksel el sanatları eğitmeni ve 1 kişi danışma görevlisi olarak toplam 4 kişi alımı yapılmaktadır. Başvurular 30 Ocak 2019 Tarihinde başlamış olup 31 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir. Personel alımı için adayların şahsen KAYMEK Kayseri Mesleki Eğitim Kültür A.Ş ‘ ye başvuru yapılması gerekiyor.

Kocaköy Belediye Başkanlığı ( Diyarbakır ) 7 kişi Büro elemanı alımı için adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Başvuruların şahsen 1 Nisan 2019’ kadar Belediye personele yapılması gerekiyor.

Kocaköy Belediye Başkanlığı 20 Kişi vasıfsız işçi alımı yapılmaktadır. Okur – Yazar adaylarda başvuru yapabilecektir. Belediye personel alımı alınacak personeller Belediyeye ait parklarda bahçıvan olarak istihdam edilecektir. Başvuruların şahsen 1 Nisan 2019 Tarihine kadar Kocaköy Belediyesi personele yapılacaktır.

Kocaköy Belediyesi 2 kişi bahçıvan 1 kişi şoför ( B sınıfı ehliyet sahibi olmak gerekiyor ) olarak alınacak olup adayların okur yazar olması yeterlidir. Başvurular 1 Nisan 2019 Tarihine kadar şahsen yapılacaktır.

Uluborlu Belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

KAYMEK personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kocaköy Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 00:55
YORUM EKLE