Belediyeler 49 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Belediye Başkanlıkları yayınlamış oldukları ilanlar ile Büro elemanı, Büro personeli, Şoför ve eğitmen olarak 49 Kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 30.01.2019, 11:08 01.02.2019, 00:55
Belediyeler 49 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Uluborlu Belediyesi ( Isparta ) 14 kişi erkek 1 kişi bayan olmak üzere toplam 15 kişi Beden işçisi olarak alınacaktır. Alınacak personeller belediye başkanlığı ve bağlı müdürlüklerinde görev yapacaklardır. Okur – Yazar adaylarında başvuru yapabileceği Kamu personeli alımı için adayların 6 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen Uluborlu Belediyesi personele başvuru yapması gerekmektedir.

KAYMEK ( Kayseri ) Mesleki Eğitim 1 kişi Kostüm tasarım eğitmeni 2 kişi geleneksel el sanatları eğitmeni ve 1 kişi danışma görevlisi olarak toplam 4 kişi alımı yapılmaktadır. Başvurular 30 Ocak 2019 Tarihinde başlamış olup 31 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir. Personel alımı için adayların şahsen KAYMEK Kayseri Mesleki Eğitim Kültür A.Ş ‘ ye başvuru yapılması gerekiyor.

Kocaköy Belediye Başkanlığı ( Diyarbakır ) 7 kişi Büro elemanı alımı için adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Başvuruların şahsen 1 Nisan 2019’ kadar Belediye personele yapılması gerekiyor.

Kocaköy Belediye Başkanlığı 20 Kişi vasıfsız işçi alımı yapılmaktadır. Okur – Yazar adaylarda başvuru yapabilecektir. Belediye personel alımı alınacak personeller Belediyeye ait parklarda bahçıvan olarak istihdam edilecektir. Başvuruların şahsen 1 Nisan 2019 Tarihine kadar Kocaköy Belediyesi personele yapılacaktır.

Kocaköy Belediyesi 2 kişi bahçıvan 1 kişi şoför ( B sınıfı ehliyet sahibi olmak gerekiyor ) olarak alınacak olup adayların okur yazar olması yeterlidir. Başvurular 1 Nisan 2019 Tarihine kadar şahsen yapılacaktır.

Uluborlu Belediyesi personel alımı ilan metni tıklayınız.

KAYMEK personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kocaköy Belediyesi ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)